Ženské kruhy

Ženské kruhy

Jsem zamilovaná do ženské cykličnosti, do překrásné a daruplné proměnlivosti, kterou je obdařena každá žena. Většina z nich však o ní neví. Mojí velkou radostí je provázet ženy na cestě za poznáním a pochopením sebe sama.

Být autentickou, přijímanou a láskyplnou hlavně k sobě sama.

Být ženou je nádherný dar a já jsem šťastná, že mohu pomoci tento dar ženám rozbalit a užít si jej. Uctít dary ženské cykličnosti, vnímat a pochopit své potřeby v daných obdobích měsíčního cyklu ženy. Být spokojena ve svém těle, bez pochyb, bez hodnocení, s vděčností k ženským archetypům, které v sobě každá žena nosí. Pojďte pocítit kouzelnou energii holčičky, dívky, láskyplnosti matky, daru intuice kouzelnice i moudrosti a nadhledu zralé ženy vědmy. Je překrásné naučit se, že žena nemusí vše umět zvládnout, vydržet a dokázat sama. Že prosba o pomoc není slabost, naopak. Každý den začíná nová kapitola našeho života, a já vím, že každý den se můžete probudit jako žena, kterou chcete být. Provázím ženy novou životní kapitolou. Umožním vám dopřát si odvahu vystoupit ze zajetých kolejí a začít naplno žít. Kam vložíte energii, tam energie vyroste. Podporuji ženy uvědomit si, jak velký kus cesty už ušly, kolik toho dokázaly, kolik výzev překonaly, kolik se toho naučily. Zároveň rovněž i ocenit a obejmout se za to.


Pravidelná setkání 1 x za měsíc

Místo konání:

Bratrušín 1123, Bystřice nad Pernštejnem nebo Kumpoštova 280/1 Brno-Sadová

Cena: 888 Kč

Přihlášení na telefonním čísle 605 282 275, e-mailové adrese elchenoromika@seznam.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.