Masáže

Masáže

Je mi ctí stávat se průvodkyní snoubení se těla s duší. Naše tělo je živý, vševnímající organismus s neskutečnou silou, schopností regenerace a vracet se zpět do zdraví.

Vím, že naše tělo je dokonalé, přesně takové, jaké je, a že jsme si právě toto konkrétní tělo "oblékli" z těch nejlepších důvodů. Vnímám jako obrovský dar, že se tělu můžeme naučit naslouchat a porozumět mu. Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém zklidníme duši a masáží necháme odpočívat tělo tak, aby vše bylo v harmonii.

Masážní technika je nádherné umění doteku a hlavně možnost zastavit se v dnešní uspěchané době. Masáže jsou pro mě bytím tady a teď. V radosti, tichu a uvolnění. Ráda přivítám muže i ženy a vytvořím pro vás masáž na míru. Přímo pro vás a vaše tělo, tak, jak bude v dané chvíli nejpřínosnější. Používám pouze čisté přírodní oleje a vůně esenciálních olejů, které si vždy předem vyberete. Doprovázet vás bude příjemná relaxační hudba.Individuální termín dle objednání

Místo konání:

Bratrušín 1123, Bystřice nad Pernštejnem nebo Kumpoštova 280/1 Brno-Sadová

Cena: 800 Kč/ hodina

Přihlášení na telefonním čísle 605 282 275, e-mailové adrese elchenoromika@seznam.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.