O mně

Jsem. Martina Světlana Doubková. Svobodná, milující a milovaná bytost putující po této zemi v ženském těle.

Jsem zvídavá a díky své zvídavosti objevuji stále nové a nové cesty. Naplnění a radost mi přináší tvořivost a svoboda.

O lidské tělo jsem vždy pečovala, avšak pokaždé jinou formou. Pod světly na operačním sále s pečlivostí sobě vlastní jsem pomáhala navracet lidským tělům jejich moc a sílu. Tuto práci jsem milovala a dlouhý čas se z ní těšila.

Tělo je duše chrám. Často slýcháváme. Já dodávám, jen dočasný. Lidské tělo je vyjímečný dar, který unikátní kódy v sobě nese a stopy věků, kam lidská paměť a mysl nedohlédne. Je překrásným a dokonalým dočasným domovem pro tu jemnocitnou duši v nás. Je knihovnou bytostných pocitů, skrze které můžeme vnímat a vidět krásu a lásku prociťovat.  A mě činí šťastnou o tyhle jedinečné chrámy pečovat.

Mojí filozofií je současně a laskavě opečovat duši a tělo, stejně tak jako individuální a lidský přístup ke každé osobnosti. V danou chvíli každému poskytnu přesně to, co je potřeba, aby jeho duše a tělo byly v harmonii. Zabývám se meditací, homeopatií, Reiki, masážemi, léčivými bylinami a minerály, Bachovou květovou terapií, mindfullness a individuálním poradenstvím při cestě životem. 

Skutečné je to, co působí...