Rituály

Rituály

Rituály představují vědomé vytvoření posvátného prostoru s jasným záměrem a uctění důležitých procesů, momentů či mezníků na naší cestě životem. Během rituálů ucítíte, že nic není samozřejmost a že vše je dar. Rituál je pro mě vždy cestou k sobě a může jí být i pro vás.

Čím více se rituálům věnuji, tím je mi jasnější jejich přesah a naplněnost pro naše prožívání. Přinášejí opravdovost a odvahu podívat se do svého nitra. Rituály dokáží vykouzlit z poměrně běžných i méně běžných událostí příležitost pro vědomou oslavu života. Pomáhají nám vystoupit z rutiny všednosti, kdy při řešení provozních záležitostí ztrácíme z povědomí hlubší rozměr svých životů.

Vím, že v našich životech je mnoho klíčových událostí, které si zaslouží oslavu. Rituálem můžete oslavit např. svatbu, předporodní rituál, narození dítěte, rozchod, první menstruaci, menopauzu,... Dále můžete oslavovat sluneční cyklus, kolo roku, které rozděluje rok do ročních období podle slunovratů a rovnodennosti a pochopít a uctit běh času a střídání období v průběhu roku.


Individuální termín dle objednání

Místo konání:

Bratrušín 1123, Bystřice nad Pernštejnem nebo Kumpoštova 280/1 Brno-Sadová

Cena dle konkrétního rituálu

Přihlášení na telefonním čísle 605 282 275, e-mailové adrese elchenoromika@seznam.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.