Recenze

Děkuji, že pro nás vytváříte bezpečný prostor, kde můžeme jen tak být, bez obav říct, co nás tíží, ale i to, co nás těší. Je to tak krásné být ve společnosti žen, které se navzájem podporují, vyslechnou se bez posuzování, hodnocení, předají si navzájem svoje zkušenosti. Cítím se vždy tak klidně a hezky, že jsem na správném místě. A při našem posledním setkání jsme se od srdce zasmály, to byl velmi příjemný bonus. Děkuji, Marti.

Kristýna

Bylo to opět úžasné, člověk se krásně odreagoval od reality. A jak píšete, musíme se zaměřit na věci, které změnit můžeme. Vždy odcházím nabitá energií, uvolněná a s nádherným pocitem ženského souznění.

Zuzana


Martinka je úžasná žena, která vás nádherně provede ženskou cykličností a zvědomí vám, co a jak se s vámi děje v jednotlivých fázích cyklu a mít pak pochopení k sobě. Uvědomění je ten Wau efekt pro každou z nás žen..Ze srdíčka doporučuji

Katka

Bože, jsem tak šťastná, za všechny bytosti, kteří k tobě našly a najdou cestu! Vím, totiž, jak krásně, vědomě, trpělivě, laskavě a s jakou přirozeností a humorem nás dokážeš navádět zpět domů, do srdce, kde si pamatujeme kým jsme a proč jsme sem přišli. Martinku najdete v nádherné krajině na Vysočině, kde pravidelně poskytuje úžasné ženské kruhy a zprostředkovává různé formy léčení. Navrací nás k tolik důležitým rituálům, zpět k přirozenosti, k přírodě a její cykličnosti tak, abychom dokázali s lehkostí tančit v souladu v rytmu přírody. Pokud toužíš prozkoumat svoji vnitřní krajinu a objevit nekonečné dary ženství, Martinka bude tvou důvěrnou průvodkyní.

Klari

Chci ti říct, že jsi krásná, vnímavá, radostná, spontánní duše a radost toužíš předávat dál. Ať už opečováním těla - úžasně příjemnou a citlivou masáží, aromaterapií, laskavým dotekem a objetím. Či opečováním duše věnováním pozornosti a vyslechnutím, empatií a laskavostí, předáním pozitivního pohledu a tím, že ve všech vidíš krásu. Máš nádherný dar, že člověk k tobě nemusí jít s přesnou představou, co vlastně potřebuje, ale u tebe to zjistí a vždycky odchází s úsměvem a obdarovaný víc, než mohl očekávat. Dokážeš vycítit, co lidi trápí a povzbudit v nich důvěru a chuť se ti svěřit. Máš uměleckou duši, která se ukazuje nezadržitelně ve všem, co tě obklopuje a čím ty obklopuješ lidi, kteří k tobě přicházejí.

Helena

U masáže je pro mě nejdůležitější energie, se kterou je prováděna. Martinka je právě tou bytostí, jejíž energii by každý měl mít možnost alespoń jednou (nebo spíš tisíckrát ) cítit na svém těle i duši.

Meditace v jejím provedení pro mě zůstává nezapomenutelným prožitkem. Děkuji z celého srdce.

Aneta

Krásné láskyplné doteky rozezní a uvolní. Úplně jako od maminky. Děkuji za vaši energii.

Lana

Ženy, dívky, slečny, neváhejte! Bylo to krásné, silné, emotivní, zábavné, magické.

Šárka

Individuální přístup, láskyplnost, ochota. Tato slova nejlépe charakterizují služby od Martinky

Filip

Super masáž od super ženy. Mohu potvrdit z vlastních zkušeností.

Pavel